tatan
06 بهمن 1401 - 11:26

نیم میلیون بسته معیشتی در استان سمنان توزیع شده است

سمنان- دبیر قرارگاه محرومیت زدایی استان سمنان از برگزاری رزمایش‌های متعدد مواسات خبر داد و گفت: نیم میلیون بسته معیشتی در دوران کرونا در سراسر استان توزیع شده است.

مهدی کاشفی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه قرارگاه محرومیت زدایی استان سمنان بیان کرد: رزمایش مواسات و کمک مومنانه از ابتدای کرونا تاکنون در سراسر استان برگزار و شاهد توزیع نیم میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان بودیم.

وی با بیان اینکه تاکنون ارائه ۵۴۰ میلیارد تومان خدمت به نیازمندان استان سمنان محقق شده است، افزود: رزمایش مواسات و کمک مومنانه با کمک گروه‌های جهادی و بسیج و… برگزار شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی استان سمنان با بیان اینکه در کنار توزیع نیم میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان استان، شاهد توزیع یک هزار و ۸۰۰ بسته جهیزیه و عروسان نیازمند در استان بودیم، بیان کرد: هدف این اقدام تسهیل در ازدواج زوج‌های جوان به خصوص خانواده‌های نیازمند است.

کاشفی با بیان اینکه تمرکز خدمات و تسهیل گری در کمک به نیازمندان از جمله مهمترین محورهای اقدامات قرارگاه محرومیت زدایی در استان سمنان است، افزود: یکی از مسائلی که در استان می‌بایست تقویت شود تجمیع ظرفیت دستگاه‌ها و نهادها برای خدمت رسانی به مردم به خصوص مناطق محروم و نیازمندان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 998956